SOSYAL İÇERME VE EĞİTİM DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ

SOSYAL İÇERME VE EĞİTİM DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ.

Dünyayı etkisi altına alan Covid 19 Pandemisi, ülkemizde alınan tedbirlere rağmen son günlerde artmaya devam etmiştir. Bu kapsamda, alınan yeni kararlara ilişkin olarak İçişleri Bakanlığınca yeni bir genelge yayımlanmıştır. Söz konusu Kısmi Kapanma Genelgesi ile daha kapsamlı tedbirler yürürlüğe alınmıştır.

Kısmi Kapanma Genelgesi hakkında aha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linklere tıklayınız:

İçişleri Bakanlığı internet sayfasında yayımlanan Kısmi Kapanma Genelgesi duyurusu linki:

 81 İl Valiliğine Kısmi Kapanma Genelgesi Gönderildi (icisleri.gov.tr)

Burdur Valiliği internet sayfasında yayımlanan Kısmi Kapanma Genelgesi duyurusu linki:

81 İl Valiliğine Kısmi Kapanma Genelgesi Gönderildi (burdur.gov.tr)

Söz konusu genelge de “17 Mayıs 2021 tarihine kadar sivil toplum kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve bunların üst kuruluşları ile birlikler ve kooperatiflerin genel kurul dahil yapacakları geniş katılımlı her türlü etkinliklerine izin verilmeyecek.”  denilmektedir.

İçişleri Bakanlığının yayımlamış olduğu Kısmi Kapanma Genelgesi gereği, 15 Nisan 2021 tarihinde yapılması planlanan derneğimiz olağan genel kurul toplantısı gelişmelere paralel olarak 17 Mayıs 2021 tarihinden sonraki bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir.

Olağan Genel Kurul toplantısının tekrar ne zaman yapılabileceğine ilişkin olarak Covid 19 Pandemisi kapsamında yaşanacak gelişmeler ile ülke çapında ve ilimiz bazında alınan tedbirlere ilişkin olarak İçişleri Bakanlığı ve Burdur Valiliğince alınacak tedbirler takip edilecektir.

Derneğimiz olağan genel kurulunun yapılabileceği tarih ve yer gerek internet sitesinden ve gerekse de e-posta aracılığıyla dernek üyelerine mümkün olan en kısa zamanda duyurulacaktır.

Covid 19 Pandemisine karşı tüm dünyada ve ülkemizde yürütülmekte olan mücadelenin kısa sürede başarıya ulaşması dilek ve temennilerimizle

EVDE KALIN SAĞLIKLI KALIN.

Yönetim Kurulu