Dördüncü Ulusötesi Proje Toplantısı tamamlandı

Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenen Birlikte Yaşlanalım kısa adlı Dijtal Engelleri Aşmak; Yaşlılar için Bilgisayar Okuryazarlığı Eğitimi konulu Erasmus+ yetişkin eğitim programı kapsamında icra etmekte olduğumuz projenin bir adımını daha tamamladık.

Projenin 4ncü Ulusötesi Proje Toplantısı tüm ortaklardan temsilcilerin katılımıyla Catania/İtalya’da CPIA CT1 ev sahipliğinde 06-07 Şubat 2020 tarihlerinde icra edildi. Toplantımız yoğun ve yorucu bir gündeme sahipti. Tüm ortaklarımızın gayretleri ve değerli katkıları ile özellikle de ev sahibi İtalyan ortağımızın bizlere sağladığı imkânlar ve misafirperverliği sayesinde toplantı başarı ile sonuçlanmıştır. Sürecin hızla sonuna yaklaştığımız bugünlerde uygulama ve ürünlere yönelik önemli kararlar aldık. Önümüzdeki dönemde yapılacak etkinlik ve faaliyetleri planladık, karşılıklı görüş ve bilgi alışverişinde bulunduk.

Ayrıca CPIA CT1 Müdürü Prof.ssa Antonietta Panarello’nun daveti üzerine Azerbaycan Sicilya ve Kalabriya Bölgesi Fahri Konsolosu Sayın Domenico Coco ve Türkiye Sicilya Fahri Konsolosu Sayın Domenico Romeo’nun toplantımızın başlangıcına katılmaları bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.